O NAS

Nasze napoje na YouTube.Współpraca z kanałem „Bez kanału”

Jesteśmy firmą zajmującą się rebrandingiem ogólnie rozumianych napojów ;) W naszym asortymencie znajdują się soki, izotoniki, wody oraz energetyki – to wszystko możecie Państwo nabyć u nas w dowolnej ilości dla swoich Klientów. Ale uwaga – to nie są zwykłe napoje – to oryginalne napoje z Waszą własną etykietą.

Co przez to rozumiemy ? Może być to etykieta z logo klubu/firmy, wizytówka lub cokolwiek co przyjdzie do głowy na dowolną okazję ;)

Owocna współpraca z polskimi klientami przy bankietach, imprezach firmowych, targach i eventach utwierdziła nas w tym, że na nasz produkt jest ogromna rzesza chętnych i taka forma reklamy dla Państwa jest absolutnie bezbłędna i dociera wszędzie ;) jest też niemałym zaskoczeniem dla Klientów.

Jeśli chodzi o zamówienia – nie mamy wymaganych minimalnych ilości ;) produkujemy napoje na każdą okazję ;) mogą to być nawet urodzinowe energetyki ze zdjęciem solenizanta lub Pana Młodego przy wieczorze kawalerskim.

Domyślam się, że będą Państwo bardzo zainteresowani współpracą. Naszym dużym atutem są konkurencyjne ceny w porównaniu do standardowych napojów, które zazwyczaj Państwo zamawiacie.

„Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę więcej czasu.”

ZESPÓŁ ST DRINK – NAPOJE REKLAMOWE